Eldar Resort Hotel Kemer

Eldar Resort Hotel Kemer

Eldar Resort Hotel 4+, mavi ile yeşilin birleştiği yerde Kemer’in  Göynük beldesinde 11.272 m² alan üzerine kurulmuştur.  Eldar Resort Hotel  Kemer merkeze 8 km, Göynük  Merkeze 1 km,  Antalya havaalanına 48 km  ve  kendi özel plajına 300 mt uzaklıktadır.

Eldar Resort Hotel  19 Mayıs 2011’ açılmış olup her sene kendisini yenileyerek hizmet kalitesi standartlarını her gün  daha da yukarılara taşımaktadır.

Eldar Resort Hotel, modern ve lüks mimariye sahip 4 katlı  tek binadan oluşmaktadır.  Binada 2 adet panoromik 1 adet normal ve 1 adet servis asansörü bulunmaktadır.

Ulaşım : Hemen  otelin önünden her 15 dakikada bir geçen dolmuşlarla Antalya merkeze ve Kemer  merkeze geziler yapabilirsiniz.

Otelimizin açık ve kapalı alanları aşağıdaki birimlerden oluşmaktadır.

AÇIK ALAN : Havuz, Bahçe, Pool Bar, Çocuk Havuzu, Çocuk Oyun Alanı,  Animasyon Sahnesi, Masa Tenisi, Tenis Kortu, Basketbol, Voleybol, Mini Futbol, Kaydırak, Çocuklar için kaydırak, Snack restaurant

KAPALI ALAN : Restaurant (Açık ve kapalı bölüm), Servis Bar, Lobby Bar, Kapalı Havuz, Lobby, Hamam, Sauna, Masaj Odaları, Buhar Odası, Fitness Center, Kuaför, Market, Dükkanlar, Foto, Rent a Car, Mini Club, Konferans salonu.WİFİ ücretlidir.