UÇAKLI BAKÜ TURU

UÇAKLI BAKÜ TURU

Fiyat Alın

HAZAR DENİZİ'NİN İNCİSİ

 VİZESİZ-KİMLİKLE BÜYÜK BAKÜ TURU

BAKU – ESKİ ŞEHİR – KIZ KULESİ – ALEV KULELERİ
ÇAMUR VOLKANLARI – GOBUSTAN – ATEŞGAH

ŞEHİTLER SOKAĞI ve ALEV KULELERİ DAHİL…
UNESCO KORUMASI ALTINDAKİ KIZ KULESİ DAHİL…
UNESCO KORUMASI ALTINDAKİ GOBUSTAN MİLLİ PARKI TURU  DAHİL…
DÜNYA’NIN DOĞAL GAZ CEBİ “ATEŞGAH” (ATEŞ TAPINAĞI) DAHİL…

SABİHA GÖKÇEN GİDİŞ-İSTANBUL HAVAALANI DÖNÜŞ DİREK UÇUŞ

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

 

1 GÜN

Şehre Varış ve Panoramik Tur 

 

Sabah: Varış ve Otel Yerleşimi Sabah saatlerinde havaalanında karşılanacaksınız. Transfer aracıyla otelinize götürüleceksiniz. Otele giderken Panoramik Şehir Turu Panoramik tur sırasında şehrin ana cazibe merkezlerini göreceksiniz: Şehir merkezi ve ana meydanlar Tarihi binalar ve anıtlar Ünlü parklar ve bahçeler Tur sırasında rehberiniz size şehrin tarihini, kültürünü ve önemli bilgileri anlatacak. Otele varış / check in Akşam: Serbest Zaman Geceleme otelde.

2 GÜN

(opsiyon olarak) Gobustan ve Heydar Aliyev Merkezi 

 

Sabah: Otelde kahvaltı ve çıkış. Gobustan'a doğru hareket ediyoruz ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Gobustan Milli Parkı'nı ziyaret edelim. Burada, tarih öncesi kaya gravürleri ve mağara resimlerini keşfedin. Öğle yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra: Bakü'deki Heydar Aliyev Merkezi ziyareti. Modern mimarisi ve müzeleriyle dikkat çeken bu merkezde Azerbaycan'ın tarihini ve kültürünü daha yakından tanıyalım Akşam yemeği için serbest zaman.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.(opsiyon olarak) Yanardağ ve Ateş Tapınağı Turu

Sabah: Otelde kahvaltı Sabah erken saatte Yanar Dağ'a doğru hareket edicez ve doğal ateş kaynaklarıyla ünlü bu eşsiz bölgeyi keşfedicez. Ardından, Ateş Tapınağı olarak da bilinen Ateşgah'a doğru yolculuğa devam edelim. Bu tarihî tapınak, Zoroastrizm'in kutsal yerlerinden biridir ve birçok doğal ateş kaynağına ev sahipliği yapar.

3 GÜN

Hava limanına transfer 

Sabah: Otelde kahvaltı ve çıkış 16:00-da son olarak, uluslararası havaalanına doğru transfer ve uçuşunuz için check-in işlemlerini tamamlayalım. Bu tur programı Baku'nun ana cazibe merkezlerini ve tarihi noktalarını keşfetmenize olanak sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Umarım keyifli ve unutulmaz bir seyahat geçirirsiniz! Not: Tur programı, müşterinin tercihlerine ve zaman dilimlerine göre özelleştirilebilir.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • GİDİŞ-DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
  • 2 GECE BAKÜ KONAKLAMA
  • 2 SABAH KAHVALTISI
  • ULAŞIM
  • TÜRKÇE REHBERLİK 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • ÖĞLE YEMEKLERİ
  • AKŞAM YEMEKLERİ
  • EKSTRA HARCALAMALAR
  • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
Rezervasyon Oluşturun